http://www.netset.com.tr
   


E-Posta | İletşim

Her Hakkı Saklıdır !
2006©
NETSET Bilgi Sistemleri

 
 

HAKKIMIZDANETSET Bilgi Sistemleri iletişim ve bilgi teknolojilerinden maksimum yarar sağlayabilecekleri altyapıları oluşturacak projeleri yapmak, geliştirmek , yönetmek ve sürekliliğini sağlamak amacı ile kuruldu.

NETSET kuruluşundan bu yana geçen sure içerisinde sahip olduğu ve her gün yenilediği Bilgi ve İletişim alanındaki Yüksek teknoloji ve Kullanımı ile ilgili bilgi birikimini müşterilerine aktarması ve %100 başarı ile uygulamaya geçirmesi ile rakiplerinden ayrılmış ve sektördeki Pazar payını genişleterek alanında saygın ve lider bir konuma gelmiş , seçkin müşterileri ile teknoloji firmaları arasında kendisine sağlam bir yer edinmiştir.

NETSET bilgi ve iletişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden uzman bir kadroya sahiptir. Firmaların bulundukları noktayı ve ihtiyaçlarını belirlemekle başlatılan projeler, firmanın müşteri ve partnerleri ile ilişkilerini online olarak sağlayabilecekleri iletişim ağının oluşturulması için tüm aşamalar tamamlandıktan sonra kurulan sistemin desteklenmesi, sorunsuz çalışması ve tüm hizmetlerin aralıksız sağlanması için gerekli işlemlerin yapılması ile sonlandırılır.

NETSET iletişim amaçlı projelerini bünyesinde barındırdığı sertifikalı uzman kadrosu ve özenli araştırmalar sonucu belirlenmiş konularında lider iş ortakları ile yürütmektedir.

Vizyonumuz; müşterilerimizin verimliliklerini arttıran, operasyon maliyetlerini azaltan, ihtiyaca yönelik doğru ürünlerle teknoloji yatırımları yapmalarını sağlamaktır.

Misyonumuz; müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize kaliteli, yetkin zamanında ve eksiksiz hizmet vermektir.